Huis > producten > condensatoren > Keramische condensatoren > 0805Y2500221MDT
0805Y2500221MDT
0805Y2500221MDT
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 0805Y2500221MDT met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 0805Y2500221MDT
Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 220PF 250V X7R 0805
Product parameter
Onderdeel nummer 0805Y2500221MDT Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 220PF 250V X7R 0805 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 205620 pcs Data papier MLCC High Reliability Datasheet
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 250V
Tolerantie ±20% Dikte (Max) 0.051" (1.30mm)
temperatuurcoëfficiënt X7R Size / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serie FlexiCap™ ratings -
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 0805 (2012 Metric)
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount, MLCC
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 8 Weeks
lead Style - Afstand tussen de draden -
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Hoogte - Zittend (Max) -
Kenmerken Soft Termination, High Temperature Failure Rate -
gedetailleerde beschrijving 220pF ±20% 250V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) Capaciteit 220pF