Huis > producten > condensatoren > Keramische condensatoren > 0805Y2500222JXT
0805Y2500222JXT
0805Y2500222JXT
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 0805Y2500222JXT met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 0805Y2500222JXT
Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 2200PF 250V X7R 0805
Product parameter
Onderdeel nummer 0805Y2500222JXT Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 2200PF 250V X7R 0805 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 254735 pcs Data papier MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 250V
Tolerantie ±5% Dikte (Max) 0.051" (1.30mm)
temperatuurcoëfficiënt X7R (2R1) Size / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serie FlexiCap™ ratings -
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 0805 (2012 Metric)
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount, MLCC
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 8 Weeks
Afstand tussen de draden - Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Hoogte - Zittend (Max) - Kenmerken Soft Termination
Failure Rate - gedetailleerde beschrijving 2200pF ±5% 250V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 0805 (2012 Metric)
Capaciteit 2200pF toepassingen Boardflex Sensitive