Huis > producten > condensatoren > Keramische condensatoren > 1206Y0250183JXR
1206Y0250183JXR
1206Y0250183JXR
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 1206Y0250183JXR met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 1206Y0250183JXR
Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 0.018UF 25V X7R 1206
(in US Dollars)
20000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 1206Y0250183JXR Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 0.018UF 25V X7R 1206 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 216362 pcs Data papier MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 25V
Tolerantie ±5% Dikte (Max) 0.063" (1.60mm)
temperatuurcoëfficiënt X7R (2R1) Size / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serie FlexiCap™ ratings -
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 1206 (3216 Metric)
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount, MLCC
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 8 Weeks
lead Style - Afstand tussen de draden -
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Hoogte - Zittend (Max) -
Kenmerken Soft Termination Failure Rate -
gedetailleerde beschrijving 0.018µF ±5% 25V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1206 (3216 Metric) Capaciteit 0.018µF