Huis > producten > condensatoren > Keramische condensatoren > 1206Y0250183KDT
1206Y0250183KDT
1206Y0250183KDT
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 1206Y0250183KDT met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 1206Y0250183KDT
Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 0.018UF 25V X7R 1206
(in US Dollars)
5000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 1206Y0250183KDT Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 0.018UF 25V X7R 1206 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 202230 pcs Data papier MLCC High Reliability Datasheet
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 25V
Tolerantie ±10% Dikte (Max) 0.063" (1.60mm)
temperatuurcoëfficiënt X7R Size / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serie FlexiCap™ ratings -
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 1206 (3216 Metric)
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount, MLCC
Kenmerken Soft Termination, High Temperature Failure Rate -
gedetailleerde beschrijving 0.018µF ±10% 25V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) Capaciteit 0.018µF