Huis > producten > condensatoren > Keramische condensatoren > 1206Y2000103MDT
1206Y2000103MDT
1206Y2000103MDT
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 1206Y2000103MDT met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 1206Y2000103MDT
Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 10000PF 200V X7R 1206
(in US Dollars)
5000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 1206Y2000103MDT Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 10000PF 200V X7R 1206 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 165988 pcs Data papier MLCC High Reliability Datasheet
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 200V
Tolerantie ±20% Dikte (Max) 0.063" (1.60mm)
temperatuurcoëfficiënt X7R Size / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serie FlexiCap™ ratings -
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 1206 (3216 Metric)
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount, MLCC
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 8 Weeks
lead Style - Afstand tussen de draden -
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Hoogte - Zittend (Max) -
Kenmerken Soft Termination, High Temperature Failure Rate -
gedetailleerde beschrijving 10000pF ±20% 200V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) Capaciteit 10000pF