Huis > producten > condensatoren > Keramische condensatoren > 1206Y2000103MER
1206Y2000103MER
1206Y2000103MER
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 1206Y2000103MER met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 1206Y2000103MER
Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 10000PF 200V X7R 1206
(in US Dollars)
20000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 1206Y2000103MER Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 10000PF 200V X7R 1206 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 161171 pcs Data papier AEC-Q200 Automotive Datasheet
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 200V
Tolerantie ±20% Dikte (Max) 0.063" (1.60mm)
temperatuurcoëfficiënt X7R (2R1) Size / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serie FlexiCap™ ratings AEC-Q200
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 1206 (3216 Metric)
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount, MLCC
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 9 Weeks
lead Style - Afstand tussen de draden -
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Hoogte - Zittend (Max) -
Kenmerken Soft Termination Failure Rate -
gedetailleerde beschrijving 10000pF ±20% 200V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1206 (3216 Metric) Capaciteit 10000pF