Huis > producten > condensatoren > Keramische condensatoren > 1210J0160393MDR
1210J0160393MDR
1210J0160393MDR
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 1210J0160393MDR met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 1210J0160393MDR
Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 0.039UF 16V X7R 1210
(in US Dollars)
16000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 1210J0160393MDR Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 0.039UF 16V X7R 1210 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 112192 pcs Data papier MLCC High Reliability Datasheet
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 16V
Tolerantie ±20% Dikte (Max) 0.079" (2.00mm)
temperatuurcoëfficiënt X7R Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Serie - ratings -
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 1210 (3225 Metric)
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount, MLCC
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 8 Weeks
lead Style - Afstand tussen de draden -
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Hoogte - Zittend (Max) -
Kenmerken High Temperature Failure Rate -
gedetailleerde beschrijving 0.039µF ±20% 16V Ceramic Capacitor X7R 1210 (3225 Metric) Capaciteit 0.039µF