Huis > producten > condensatoren > Keramische condensatoren > 1210J0160393MXT
1210J0160393MXT
1210J0160393MXT
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 1210J0160393MXT met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 1210J0160393MXT
Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 0.039UF 16V X7R 1210
(in US Dollars)
4000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 1210J0160393MXT Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 0.039UF 16V X7R 1210 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 143380 pcs Data papier MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 16V
Tolerantie ±20% Dikte (Max) 0.079" (2.00mm)
temperatuurcoëfficiënt X7R (2R1) Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Serie - ratings -
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 1210 (3225 Metric)
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount, MLCC
Kenmerken - Failure Rate -
gedetailleerde beschrijving 0.039µF ±20% 16V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1210 (3225 Metric) Capaciteit 0.039µF