Huis > producten > condensatoren > Keramische condensatoren > 1210Y0250123KXR
1210Y0250123KXR
1210Y0250123KXR
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 1210Y0250123KXR met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 1210Y0250123KXR
Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 0.012UF 25V X7R 1210
(in US Dollars)
16000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 1210Y0250123KXR Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 0.012UF 25V X7R 1210 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 138536 pcs Data papier MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 25V
Tolerantie ±10% Dikte (Max) 0.079" (2.00mm)
temperatuurcoëfficiënt X7R (2R1) Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Serie FlexiCap™ ratings -
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 1210 (3225 Metric)
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount, MLCC
Kenmerken Soft Termination Failure Rate -
gedetailleerde beschrijving 0.012µF ±10% 25V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1210 (3225 Metric) Capaciteit 0.012µF