Huis > producten > condensatoren > Keramische condensatoren > 1210Y0250123MDR
1210Y0250123MDR
1210Y0250123MDR
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 1210Y0250123MDR met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 1210Y0250123MDR
Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 0.012UF 25V X7R 1210
(in US Dollars)
16000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 1210Y0250123MDR Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 0.012UF 25V X7R 1210 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 114918 pcs Data papier MLCC High Reliability Datasheet
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 25V
Tolerantie ±20% Dikte (Max) 0.079" (2.00mm)
temperatuurcoëfficiënt X7R Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Serie FlexiCap™ ratings -
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 1210 (3225 Metric)
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount, MLCC
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 8 Weeks
lead Style - Afstand tussen de draden -
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Hoogte - Zittend (Max) -
Kenmerken Soft Termination, High Temperature Failure Rate -
gedetailleerde beschrijving 0.012µF ±20% 25V Ceramic Capacitor X7R 1210 (3225 Metric) Capaciteit 0.012µF