Huis > producten > condensatoren > Keramische condensatoren > 1210Y1000102MDT
1210Y1000102MDT
1210Y1000102MDT
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 1210Y1000102MDT met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 1210Y1000102MDT
Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 1000PF 100V X7R 1210
(in US Dollars)
4000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 1210Y1000102MDT Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 1000PF 100V X7R 1210 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 98043 pcs Data papier MLCC High Reliability Datasheet
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 100V
Tolerantie ±20% Dikte (Max) 0.079" (2.00mm)
temperatuurcoëfficiënt X7R Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Serie FlexiCap™ ratings -
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 1210 (3225 Metric)
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount, MLCC
Kenmerken Soft Termination, High Temperature Failure Rate -
gedetailleerde beschrijving 1000pF ±20% 100V Ceramic Capacitor X7R 1210 (3225 Metric) Capaciteit 1000pF