Huis > producten > condensatoren > Keramische condensatoren > 1210Y1000102MET
1210Y1000102MET
1210Y1000102MET
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 1210Y1000102MET met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 1210Y1000102MET
Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 1000PF 100V X7R 1210
(in US Dollars)
4000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 1210Y1000102MET Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 1000PF 100V X7R 1210 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 102552 pcs Data papier AEC-Q200 Automotive Datasheet
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 100V
Tolerantie ±20% Dikte (Max) 0.079" (2.00mm)
temperatuurcoëfficiënt X7R (2R1) Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Serie FlexiCap™ ratings AEC-Q200
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 1210 (3225 Metric)
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount, MLCC
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 9 Weeks
lead Style - Afstand tussen de draden -
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Hoogte - Zittend (Max) -
Kenmerken Soft Termination Failure Rate -
gedetailleerde beschrijving 1000pF ±20% 100V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1210 (3225 Metric) Capaciteit 1000pF