Huis > producten > condensatoren > Keramische condensatoren > 1808J2000682KXT
1808J2000682KXT
1808J2000682KXT
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 1808J2000682KXT met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 1808J2000682KXT
Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 6800PF 200V X7R 1808
(in US Dollars)
3000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 1808J2000682KXT Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 6800PF 200V X7R 1808 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 187804 pcs Data papier MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 200V
Tolerantie ±10% Dikte (Max) 0.079" (2.00mm)
temperatuurcoëfficiënt X7R (2R1) Size / Dimension 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm)
Serie - ratings -
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 1808 (4520 Metric)
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount, MLCC
Kenmerken - Failure Rate -
gedetailleerde beschrijving 6800pF ±10% 200V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1808 (4520 Metric) Capaciteit 6800pF