Huis > producten > condensatoren > Keramische condensatoren > 1808J2000682MDR
1808J2000682MDR
1808J2000682MDR
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 1808J2000682MDR met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 1808J2000682MDR
Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 6800PF 200V X7R 1808
(in US Dollars)
12000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 1808J2000682MDR Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 6800PF 200V X7R 1808 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 141627 pcs Data papier MLCC High Reliability Datasheet
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 200V
Tolerantie ±20% Dikte (Max) 0.079" (2.00mm)
temperatuurcoëfficiënt X7R Size / Dimension 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm)
Serie - ratings -
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 1808 (4520 Metric)
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount, MLCC
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 8 Weeks
lead Style - Afstand tussen de draden -
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Hoogte - Zittend (Max) -
Kenmerken High Temperature Failure Rate -
gedetailleerde beschrijving 6800pF ±20% 200V Ceramic Capacitor X7R 1808 (4520 Metric) Capaciteit 6800pF