Huis > producten > condensatoren > Keramische condensatoren > 2220J2K00561MXR
2220J2K00561MXR
2220J2K00561MXR
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 2220J2K00561MXR met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 2220J2K00561MXR
Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 560PF 2KV X7R 2220
(in US Dollars)
4000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 2220J2K00561MXR Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 560PF 2KV X7R 2220 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 89120 pcs Data papier MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 2000V (2kV)
Tolerantie ±20% Dikte (Max) 0.098" (2.50mm)
temperatuurcoëfficiënt X7R (2R1) Size / Dimension 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
Serie - ratings -
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 2220 (5750 Metric)
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount, MLCC
Kenmerken - Failure Rate -
gedetailleerde beschrijving 560pF ±20% 2000V (2kV) Ceramic Capacitor X7R (2R1) 2220 (5750 Metric) Capaciteit 560pF