Huis > producten > condensatoren > Keramische condensatoren > 2220J2K00562KXT
2220J2K00562KXT
2220J2K00562KXT
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 2220J2K00562KXT met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 2220J2K00562KXT
Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 5600PF 2KV X7R 2220
(in US Dollars)
1000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 2220J2K00562KXT Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 5600PF 2KV X7R 2220 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 59218 pcs Data papier MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 2000V (2kV)
Tolerantie ±10% Dikte (Max) 0.098" (2.50mm)
temperatuurcoëfficiënt X7R (2R1) Size / Dimension 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
Serie - ratings -
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 2220 (5750 Metric)
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount, MLCC
Kenmerken - Failure Rate -
gedetailleerde beschrijving 5600pF ±10% 2000V (2kV) Ceramic Capacitor X7R (2R1) 2220 (5750 Metric) Capaciteit 5600pF