Huis > producten > condensatoren > Keramische condensatoren > 2220Y1000104MXR
2220Y1000104MXR
2220Y1000104MXR
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 2220Y1000104MXR met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 2220Y1000104MXR
Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 0.1UF 100V X7R 2220
(in US Dollars)
4000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 2220Y1000104MXR Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 0.1UF 100V X7R 2220 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 54221 pcs Data papier MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 100V
Tolerantie ±20% Dikte (Max) 0.165" (4.20mm)
temperatuurcoëfficiënt X7R (2R1) Size / Dimension 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
Serie FlexiCap™ ratings -
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 2220 (5750 Metric)
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount, MLCC
Kenmerken Soft Termination Failure Rate -
gedetailleerde beschrijving 0.1µF ±20% 100V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 2220 (5750 Metric) Capaciteit 0.1µF