Huis > producten > condensatoren > Keramische condensatoren > 2220Y1000105KXT
2220Y1000105KXT
2220Y1000105KXT
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 2220Y1000105KXT met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 2220Y1000105KXT
Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 1UF 100V X7R 2220
(in US Dollars)
500 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 2220Y1000105KXT Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 1UF 100V X7R 2220 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 43450 pcs Data papier MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 100V
Tolerantie ±10% Dikte (Max) 0.165" (4.20mm)
temperatuurcoëfficiënt X7R (2R1) Size / Dimension 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
Serie FlexiCap™ ratings -
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 2220 (5750 Metric)
Andere namen 1608-1429-2
2220Y1000105KXT-ND
Temperatuur -55°C ~ 125°C
montage Type Surface Mount, MLCC Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 8 Weeks lead Style -
Afstand tussen de draden - Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Hoogte - Zittend (Max) - Kenmerken Soft Termination
Failure Rate - gedetailleerde beschrijving 1µF ±10% 100V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 2220 (5750 Metric)
Capaciteit 1µF toepassingen Boardflex Sensitive