Huis > producten > condensatoren > Keramische condensatoren > 2220Y5000331MDR
2220Y5000331MDR
2220Y5000331MDR
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 2220Y5000331MDR met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 2220Y5000331MDR
Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 330PF 500V X7R 2220
(in US Dollars)
4000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 2220Y5000331MDR Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 330PF 500V X7R 2220 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 59907 pcs Data papier MLCC High Reliability Datasheet
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 500V
Tolerantie ±20% Dikte (Max) 0.098" (2.50mm)
temperatuurcoëfficiënt X7R (2R1) Size / Dimension 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
Serie FlexiCap™ ratings -
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 2220 (5750 Metric)
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount, MLCC
gedetailleerde beschrijving 330pF ±20% 500V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 2220 (5750 Metric) Capaciteit 330pF