Huis > producten > condensatoren > Keramische condensatoren > 2220Y5000331MXT
2220Y5000331MXT
2220Y5000331MXT
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 2220Y5000331MXT met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 2220Y5000331MXT
Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 330PF 500V X7R 2220
(in US Dollars)
1000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 2220Y5000331MXT Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 330PF 500V X7R 2220 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 76782 pcs Data papier MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 500V
Tolerantie ±20% Dikte (Max) 0.098" (2.50mm)
temperatuurcoëfficiënt X7R (2R1) Size / Dimension 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
Serie FlexiCap™ ratings -
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 2220 (5750 Metric)
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount, MLCC
gedetailleerde beschrijving 330pF ±20% 500V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 2220 (5750 Metric) Capaciteit 330pF