Huis > producten > condensatoren > Keramische condensatoren > 2225Y6300333MXT
2225Y6300333MXT
2225Y6300333MXT
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 2225Y6300333MXT met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 2225Y6300333MXT
Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 0.033UF 630V X7R 2225
(in US Dollars)
1000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 2225Y6300333MXT Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 0.033UF 630V X7R 2225 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 46165 pcs Data papier MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 630V
Tolerantie ±20% Dikte (Max) 0.098" (2.50mm)
temperatuurcoëfficiënt X7R (2R1) Size / Dimension 0.224" L x 0.248" W (5.70mm x 6.30mm)
Serie FlexiCap™ ratings -
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 2225 (5763 Metric)
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount, MLCC
gedetailleerde beschrijving 0.033µF ±20% 630V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 2225 (5763 Metric) Capaciteit 0.033µF