Huis > producten > condensatoren > Keramische condensatoren > 2225Y6300334MXR
2225Y6300334MXR
2225Y6300334MXR
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 2225Y6300334MXR met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 2225Y6300334MXR
Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 0.33UF 630V X7R 2225
(in US Dollars)
4000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 2225Y6300334MXR Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 0.33UF 630V X7R 2225 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 16062 pcs Data papier MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 630V
Tolerantie ±20% Dikte (Max) 0.098" (2.50mm)
temperatuurcoëfficiënt X7R (2R1) Size / Dimension 0.224" L x 0.248" W (5.70mm x 6.30mm)
Serie FlexiCap™ ratings -
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 2225 (5763 Metric)
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount, MLCC
gedetailleerde beschrijving 0.33µF ±20% 630V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 2225 (5763 Metric) Capaciteit 0.33µF