Huis > producten > Discrete Semiconductor Products > Diodes - Rectifiers - Arrays > RBQ10BM45AFHTL
RBQ10BM45AFHTL
RBQ10BM45AFHTL
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop RBQ10BM45AFHTL met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer RBQ10BM45AFHTL
Fabrikant LAPIS Semiconductor
Beschrijving DIODE (RECTIFIER FRD) 45V-VRM 45
(in US Dollars)
2500 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer RBQ10BM45AFHTL Fabrikant LAPIS Semiconductor
Beschrijving DIODE (RECTIFIER FRD) 45V-VRM 45 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 163410 pcs Data papier TO252 TL Taping SpecRBQ10BM45AFH
Categorie Discrete Semiconductor Products Spanning - Forward (Vf) (Max) @ Als 650mV @ 5A
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 45V Leverancier Device Pakket TO-252
Snelheid Fast Recovery = 200mA (Io) Serie Automotive, AEC-Q101
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63
Andere namen RBQ10BM45AFHTLTR Bedrijfstemperatuur - aansluiting 150°C (Max)
montage Type Surface Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant diode Type Schottky
diode Configuration 1 Pair Common Cathode gedetailleerde beschrijving Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 45V 10A Surface Mount TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63
Current - Reverse Lekkage @ Vr 150µA @ 45V Current - gemiddelde gelijkgerichte (Io) (per Diode) 10A