Huis > producten > Discrete Semiconductor Products > Diodes - Rectifiers - Arrays > RBQ10BM45ATL
RBQ10BM45ATL
RBQ10BM45ATL
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop RBQ10BM45ATL met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer RBQ10BM45ATL
Fabrikant LAPIS Semiconductor
Beschrijving DIODE ARRAY SCHOTTKY 45V TO252
(in US Dollars)
2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer RBQ10BM45ATL Fabrikant LAPIS Semiconductor
Beschrijving DIODE ARRAY SCHOTTKY 45V TO252 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 146171 pcs Data papier TO252 TL Taping SpecRBQ10BM45A
Categorie Discrete Semiconductor Products Spanning - Forward (Vf) (Max) @ Als 650mV @ 5A
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 45V Leverancier Device Pakket TO-252
Snelheid Fast Recovery = 200mA (Io) Serie -
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63
Andere namen RBQ10BM45ATLTR Bedrijfstemperatuur - aansluiting 150°C (Max)
montage Type Surface Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant diode Type Schottky
diode Configuration 1 Pair Common Cathode gedetailleerde beschrijving Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 45V 10A Surface Mount TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63
Current - Reverse Lekkage @ Vr 150µA @ 45V Current - gemiddelde gelijkgerichte (Io) (per Diode) 10A