Huis > producten > Connectors, Interconnects > Circulaire connectoren > FGG.2K.305.CLAC45
FGG.2K.305.CLAC45
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop FGG.2K.305.CLAC45 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer FGG.2K.305.CLAC45
Fabrikant LEMO
Beschrijving CONN PLUG MALE 5POS SOLDER CUP
(in US Dollars)
Get a quote
Product parameter
Onderdeel nummer FGG.2K.305.CLAC45 Fabrikant LEMO
Beschrijving CONN PLUG MALE 5POS SOLDER CUP Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 4565 pcs Data papier Unipole & Multipole Catalog
Categorie Connectors, Interconnects Nominale spanning -
Beëindiging Solder Cup afscherming Shielded
Shell Size, MIL - Shell Size - Insert 305
Shell Materiaal Brass Shell Afwerking Chrome
Serie 2K Packaging Bulk
oriëntering G Temperatuur -55°C ~ 200°C
Aantal posities 5 montage Type Free Hanging (In-Line)
montage Feature - Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaal Ontvlambaarheidsklasse UL94 V-0 Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Kenmerken Backshell bevestegingswijze Push-Pull
gedetailleerde beschrijving 5 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold Huidige score 14A
Contact Material Brass Contact Voltooi Dikte - Paring 39.4µin (1.00µm)
Contact Afronden - Paring Gold connector Type Plug, Male Pins
Kleur Silver Cable Opening 0.161" ~ 0.177" (4.10mm ~ 4.50mm)