Huis > producten > Connectors, Interconnects > Circulaire connectoren > FGG.2K.305.CLAC45Z
FGG.2K.305.CLAC45Z
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop FGG.2K.305.CLAC45Z met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer FGG.2K.305.CLAC45Z
Fabrikant LEMO
Beschrijving CONN PLUG MALE 5POS SOLDER CUP
Product parameter
Onderdeel nummer FGG.2K.305.CLAC45Z Fabrikant LEMO
Beschrijving CONN PLUG MALE 5POS SOLDER CUP Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 5203 pcs Data papier Unipole & Multipole Catalog
Categorie Connectors, Interconnects Nominale spanning -
Beëindiging Solder Cup afscherming Shielded
Shell Size, MIL - Shell Size - Insert 305
Shell Materiaal Brass Shell Afwerking Chrome
Serie 2K Packaging Bulk
oriëntering G Temperatuur -55°C ~ 200°C
Aantal posities 5 montage Type Free Hanging (In-Line)
gedetailleerde beschrijving 5 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold Huidige score 14A
Contact Material Brass Contact Voltooi Dikte - Paring 39.4µin (1.00µm)
Contact Afronden - Paring Gold connector Type Plug, Male Pins
Kleur Silver Cable Opening 0.161" ~ 0.177" (4.10mm ~ 4.50mm)