Huis > producten > Connectors, Interconnects > Circulaire connectoren > PAG.M0.9TL.AC39N
PAG.M0.9TL.AC39N
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop PAG.M0.9TL.AC39N met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer PAG.M0.9TL.AC39N
Fabrikant LEMO
Beschrijving CONN PLUG MALE 9POS SOLDER CUP
Product parameter
Onderdeel nummer PAG.M0.9TL.AC39N Fabrikant LEMO
Beschrijving CONN PLUG MALE 9POS SOLDER CUP Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 4269 pcs Data papier P Series Catalog
Categorie Connectors, Interconnects Nominale spanning -
Beëindiging Solder Cup afscherming Unshielded
Shell Size, MIL - Shell Size - Insert M09
Shell Materiaal Polyetherimide (PEI) Shell Afwerking -
Serie 1P Packaging Bulk
oriëntering G Temperatuur -50°C ~ 170°C
Aantal posities 9 montage Type Free Hanging (In-Line)
montage Feature - Materiaal Ontvlambaarheidsklasse -
Ingress Protection IP50 - Dust Protected Kenmerken Backshell
bevestegingswijze Push-Pull, Detent Lock gedetailleerde beschrijving 9 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
Huidige score 3A Contact Material -
Contact Voltooi Dikte - Paring - Contact Afronden - Paring Gold
connector Type Plug, Male Pins Kleur Black
Cable Opening 0.106" ~ 0.154" (2.70mm ~ 3.90mm) Backshell-materiaal, beplating Polyetherimide (PEI)