Huis > producten > Connectors, Interconnects > Circulaire connectoren > PAG.M0.9TL.AC52Z
PAG.M0.9TL.AC52Z
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop PAG.M0.9TL.AC52Z met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer PAG.M0.9TL.AC52Z
Fabrikant LEMO
Beschrijving CONN PLUG MALE 9POS SOLDER CUP
Product parameter
Onderdeel nummer PAG.M0.9TL.AC52Z Fabrikant LEMO
Beschrijving CONN PLUG MALE 9POS SOLDER CUP Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 4285 pcs Data papier P Series, Plastic Conn Catalog
Categorie Connectors, Interconnects Nominale spanning -
Beëindiging Solder Cup afscherming Unshielded
Shell Size, MIL - Shell Size - Insert M09
Shell Materiaal Polyetherimide (PEI) Shell Afwerking -
Serie 1P Packaging Bulk
oriëntering G Temperatuur -50°C ~ 170°C
Aantal posities 9 montage Type Free Hanging (In-Line)
montage Feature - Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaal Ontvlambaarheidsklasse - Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Plaats het materiaal in Polyetheretherketone (PEEK) Ingress Protection IP50 - Dust Protected
Kenmerken Backshell bevestegingswijze Push-Pull, Detent Lock
gedetailleerde beschrijving 9 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold Huidige score 3A
Contact Material - Contact Voltooi Dikte - Paring -
Contact Afronden - Paring Gold connector Type Plug, Male Pins
Kleur Black Cable Opening 0.157" ~ 0.205" (4.00mm ~ 5.20mm)