LP3853ESX-2.5/NOPB
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop LP3853ESX-2.5/NOPB met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer LP3853ESX-2.5/NOPB
Fabrikant N/A
Beschrijving IC REG LIN 2.5V 3A DDPAK/TO263-5
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS-conformiteit
In Stock 20665 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs100 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer LP3853ESX-2.5/NOPB Fabrikant N/A
Beschrijving IC REG LIN 2.5V 3A DDPAK/TO263-5 Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS-conformiteit
hoeveelheid beschikbaar 20665 pcs Data papier
Categorie Geïntegreerde schakelingen (IC's) Spanningsuitval (Max) 0.6V @ 3A
Spanning - Uitgang (Min / Vast) 2.5V Voltage - Output (Max) -