LP3853ESX-3.3
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop LP3853ESX-3.3 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer LP3853ESX-3.3
Fabrikant N/A
Beschrijving IC REG LIN 3.3V 3A DDPAK/TO263-5
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 4992 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
Get a quote
Product parameter
Onderdeel nummer LP3853ESX-3.3 Fabrikant N/A
Beschrijving IC REG LIN 3.3V 3A DDPAK/TO263-5 Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 4992 pcs Data papier
Categorie Geïntegreerde schakelingen (IC's) Spanningsuitval (Max) 0.6V @ 3A
Spanning - Uitgang (Min / Vast) 3.3V Voltage - Output (Max) -
Voltage - Input (Max) 7V Leverancier Device Pakket DDPAK/TO-263-5
Serie - Beschermingsfuncties Over Current, Over Temperature, Short Circuit
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos TO-263-6, D²Pak (5 Leads + Tab), TO-263BA
PSRR 73dB ~ 57dB (120Hz) Output Type Fixed
Uitgangsconfiguratie Positive Temperatuur -40°C ~ 125°C