Huis > producten > Fans, Thermal Management > DC-fans > G6015M24B-RHR
G6015M24B-RHR
G6015M24B-RHR
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop G6015M24B-RHR met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer G6015M24B-RHR
Fabrikant Mechatronics
Beschrijving FAN AXIAL 60X15MM 24VDC
(in US Dollars)
100 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer G6015M24B-RHR Fabrikant Mechatronics
Beschrijving FAN AXIAL 60X15MM 24VDC Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
Categorie Fans, Thermal Management Breedte 15.00mm
Gewicht 0.111 lb (50.35g) voltage Range -
Spanning - Nominale 24VDC Beëindiging 2 Wire Leads
Statische druk 0.170 in H2O (42.3 Pa) Size / Dimension Square - 60mm L x 60mm H
Serie G6015 RPM 4000 RPM
Temperatuur - Lawaai 30.0 dB(A)
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiaal - Frame Polybutylene Terephthalate (PBT)
Materiaal - Blade Polybutylene Terephthalate (PBT) Fabrikant Standaard Levertijd 13 Weeks
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Kenmerken - fan Type Tubeaxial
Huidige score 0.080A bearing Type Ball