Huis > producten > Fans, Thermal Management > DC-fans > G9232M24B-FSR
G9232M24B-FSR
G9232M24B-FSR
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop G9232M24B-FSR met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer G9232M24B-FSR
Fabrikant Mechatronics
Beschrijving FAN AXIAL 92X32MM 24VDC WIRE
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
100 pcs250 pcs500 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer G9232M24B-FSR Fabrikant Mechatronics
Beschrijving FAN AXIAL 92X32MM 24VDC WIRE Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
Categorie Fans, Thermal Management Breedte 32.00mm
Gewicht 0.335 lb (151.95g) voltage Range -
Spanning - Nominale 24VDC Beëindiging 2 Wire Leads
Statische druk 0.180 in H2O (44.8 Pa) Size / Dimension Square - 92mm L x 92mm H
Serie G9232 RPM 2800 RPM
Andere namen 1570-1660 Temperatuur -
Lawaai 32.0 dB(A) Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) Not Applicable
Fabrikant Standaard Levertijd 12 Weeks Lifetime @ Temp. -
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Kenmerken - fan Type Tubeaxial
Huidige score 0.140A bearing Type Ball