Huis > producten > Fans, Thermal Management > DC-fans > G9232X24B-FSR
G9232X24B-FSR
G9232X24B-FSR
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop G9232X24B-FSR met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer G9232X24B-FSR
Fabrikant Mechatronics
Beschrijving FAN AXIAL 92X32MM 24VDC
(in US Dollars)
100 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer G9232X24B-FSR Fabrikant Mechatronics
Beschrijving FAN AXIAL 92X32MM 24VDC Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
Categorie Fans, Thermal Management Breedte 32.00mm
Gewicht 0.335 lb (151.95g) voltage Range -
Spanning - Nominale 24VDC Beëindiging 2 Wire Leads
Statische druk 0.330 in H2O (82.2 Pa) Size / Dimension Square - 92mm L x 92mm H
Serie G9232 RPM 4000 RPM
Temperatuur - Lawaai 44.0 dB(A)
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiaal - Frame Polybutylene Terephthalate (PBT)
Materiaal - Blade Polybutylene Terephthalate (PBT) Fabrikant Standaard Levertijd 13 Weeks
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Kenmerken - fan Type Tubeaxial
Huidige score 0.680A bearing Type Ball