SMLJ10CA-TP
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop SMLJ10CA-TP met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
| Onderdeel nummer | SMLJ10CA-TP |
|---|---|
| Fabrikant | Micro Commercial Components (MCC) |
| Beschrijving | TVS DIODE 10V 17V DO214AB |
| Leid Free Status / RoHS Status | Loodvrij / RoHS-conform |
| Reference Prijs (in US Dollars) | 3000 pcs | 6000 pcs | |||
Product parameter
| Onderdeel nummer | SMLJ10CA-TP | Fabrikant | Micro Commercial Components (MCC) |
|---|---|---|---|
| Beschrijving | TVS DIODE 10V 17V DO214AB | Leid Free Status / RoHS Status | Loodvrij / RoHS-conform |
| hoeveelheid beschikbaar | 119697 pcs | Data papier | SMLJ5.0-170(CA) |
| Categorie | Circuit Protection | Spanning - Reverse Standoff (type) | 10V |
| Spanning - Spanning (Max) @ Ipp | 17V | Spanning - Onderbreking (Min) | 11.1V |
| Type | Zener | Leverancier Device Pakket | DO-214AB (SMC) |
| Serie | - | Power Line Protection | No |
| Power - Peak Pulse | 3000W (3kW) | Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos | DO-214AB, SMC | Andere namen | SMLJ10CA-TPMSTR SMLJ10CATP |
| Temperatuur | -55°C ~ 175°C (TJ) | montage Type | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) | Fabrikant Standaard Levertijd | 14 Weeks |
| Loodvrije status / RoHS-status | Lead free / RoHS Compliant | Current - Peak Pulse (10 / 1000μs) | 176.4A |