Huis > producten > Circuit Protection > TVS - Diodes > SMLJ12A-TP
SMLJ12A-TP
SMLJ12A-TP
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop SMLJ12A-TP met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer SMLJ12A-TP
Fabrikant Micro Commercial Components (MCC)
Beschrijving TVS DIODE 12V 19.9V DO214AB
(in US Dollars)
3000 pcs6000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer SMLJ12A-TP Fabrikant Micro Commercial Components (MCC)
Beschrijving TVS DIODE 12V 19.9V DO214AB Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 169804 pcs Data papier SMLJ5.0-170(CA)
Categorie Circuit Protection Spanning - Reverse Standoff (type) 12V
Spanning - Spanning (Max) @ Ipp 19.9V Spanning - Onderbreking (Min) 13.3V
Unidirectionele kanalen 1 Type Zener
Leverancier Device Pakket DO-214AB (SMC) Serie -
Power Line Protection No Power - Peak Pulse 3000W (3kW)
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos DO-214AB, SMC
Andere namen SMLJ12A-TPMSTR
SMLJ12ATP
Temperatuur -55°C ~ 175°C (TJ)
montage Type Surface Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 14 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Current - Peak Pulse (10 / 1000μs) 150.6A Capacitieve @ Frequentie -