Huis > producten > Discrete Semiconductor Products > Diodes - Bridge rectifiers > APT20DC120HJ
APT20DC120HJ
APT20DC120HJ
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop APT20DC120HJ met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer APT20DC120HJ
Fabrikant Microsemi
Beschrijving RECT BRIDGE 20A 1200V SOT227
(in US Dollars)
100 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer APT20DC120HJ Fabrikant Microsemi
Beschrijving RECT BRIDGE 20A 1200V SOT227 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 1235 pcs Data papier APT20DC120HJ
Categorie Discrete Semiconductor Products Spanning - Peak Reverse (Max) 1.2kV
Spanning - Forward (Vf) (Max) @ Als 1.8V @ 20A Technologie Silicon Carbide Schottky
Leverancier Device Pakket SOT-227 Serie -
Packaging Bulk Verpakking / doos SOT-227-4, miniBLOC
Temperatuur -55°C ~ 175°C (TJ) montage Type Chassis Mount
diode Type Single Phase gedetailleerde beschrijving Bridge Rectifier Single Phase Silicon Carbide Schottky 1.2kV Chassis Mount SOT-227
Current - Reverse Lekkage @ Vr 400µA @ 1200V Current - gemiddelde gelijkgerichte (Io) 20A