APT20F50S
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop APT20F50S met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
| Onderdeel nummer | APT20F50S |
|---|---|
| Fabrikant | Microsemi |
| Beschrijving | MOSFET N-CH 500V 20A D3PAK |
| Leid Free Status / RoHS Status | Loodvrij / RoHS-conform |
| Reference Prijs (in US Dollars) | Get a quote | ||||
- Product parameter
- Data papier
Product parameter
| Onderdeel nummer | APT20F50S | Fabrikant | Microsemi |
|---|---|---|---|
| Beschrijving | MOSFET N-CH 500V 20A D3PAK | Leid Free Status / RoHS Status | Loodvrij / RoHS-conform |
| hoeveelheid beschikbaar | 5247 pcs | Data papier | APT20F50B/S |
| Categorie | Discrete Semiconductor Products | VGS (th) (Max) @ Id | 5V @ 500µA |
| Vgs (Max) | ±30V | Technologie | MOSFET (Metal Oxide) |
| Leverancier Device Pakket | D3Pak | Serie | POWER MOS 8™ |
| Rds On (Max) @ Id, VGS | 300 mOhm @ 10A, 10V | Vermogensverlies (Max) | 290W (Tc) |
| Packaging | Tube | Verpakking / doos | TO-268-3, D³Pak (2 Leads + Tab), TO-268AA |
| Temperatuur | -55°C ~ 150°C (TJ) | montage Type | Surface Mount |
| Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds | 2950pF @ 25V | Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs | 75nC @ 10V |
| FET Type | N-Channel | FET Feature | - |
| Aandrijfspanning (Max. Rds Aan, Min. Rds Aan) | 10V | Drain naar de Bron Voltage (Vdss) | 500V |
| gedetailleerde beschrijving | N-Channel 500V 20A (Tc) 290W (Tc) Surface Mount D3Pak | Current - Continuous Drain (Id) @ 25 ° C | 20A (Tc) |