Huis > producten > Discrete Semiconductor Products > Transistors - IGBTs - Single > APT60GT60BRG
APT60GT60BRG
APT60GT60BRG
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop APT60GT60BRG met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer APT60GT60BRG
Fabrikant Microsemi
Beschrijving IGBT 600V 100A 500W TO247
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs30 pcs
120 pcs270 pcs510 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer APT60GT60BRG Fabrikant Microsemi
Beschrijving IGBT 600V 100A 500W TO247 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 13736 pcs Data papier Power Products CatalogAPT60GT60(B,S)R(G)
Categorie Discrete Semiconductor Products Spanning - Collector Emitter Breakdown (Max) 600V
Vce (on) (Max) @ Vge, Ic 2.5V @ 15V, 60A Test conditie -
Td (aan / uit) @ 25 ° C 26ns/395ns Schakelen Energy 3.4mJ
Leverancier Device Pakket TO-247 [B] Serie Thunderbolt IGBT®
Vermogen - Max 500W Packaging Tube
Verpakking / doos TO-247-3 Andere namen APT60GT60BRGMI
APT60GT60BRGMI-ND
Temperatuur -55°C ~ 150°C (TJ) montage Type Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 18 Weeks
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Input Type Standard
IGBT Type NPT Gate Charge 275nC
gedetailleerde beschrijving IGBT NPT 600V 100A 500W Through Hole TO-247 [B] Current - Collector Pulsed (ICM) 360A
Current - Collector (Ic) (Max) 100A