APT60M75JVR
APT60M75JVR
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop APT60M75JVR met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer APT60M75JVR
Fabrikant Microsemi
Beschrijving MOSFET N-CH 600V 62A SOT-227
(in US Dollars)
10 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer APT60M75JVR Fabrikant Microsemi
Beschrijving MOSFET N-CH 600V 62A SOT-227 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 1394 pcs Data papier APT60M75JVR
Categorie Discrete Semiconductor Products VGS (th) (Max) @ Id 4V @ 5mA
Vgs (Max) ±30V Technologie MOSFET (Metal Oxide)
Leverancier Device Pakket ISOTOP® Serie POWER MOS V®
Rds On (Max) @ Id, VGS 75 mOhm @ 500mA, 10V Vermogensverlies (Max) 700W (Tc)
Packaging Tube Verpakking / doos SOT-227-4, miniBLOC
Temperatuur -55°C ~ 150°C (TJ) montage Type Chassis Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 25 Weeks
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds 19800pF @ 25V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 1050nC @ 10V FET Type N-Channel
FET Feature - Aandrijfspanning (Max. Rds Aan, Min. Rds Aan) 10V
Drain naar de Bron Voltage (Vdss) 600V gedetailleerde beschrijving N-Channel 600V 62A (Tc) 700W (Tc) Chassis Mount ISOTOP®
Current - Continuous Drain (Id) @ 25 ° C 62A (Tc)