Huis > producten > Discrete Semiconductor Products > Transistors - IGBTs - Modules > APTGLQ200H65G
APTGLQ200H65G
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop APTGLQ200H65G met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer APTGLQ200H65G
Fabrikant Microsemi
Beschrijving POWER MODULE - IGBT
Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
In Stock 742 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
100 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer APTGLQ200H65G Fabrikant Microsemi
Beschrijving POWER MODULE - IGBT Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 742 pcs Data papier APTGLQ200H65G
Categorie Discrete Semiconductor Products Spanning - Collector Emitter Breakdown (Max) 650V
Vce (on) (Max) @ Vge, Ic 2.3V @ 15V, 200A Leverancier Device Pakket SP6
Serie - Vermogen - Max 680W
Verpakking / doos Module Temperatuur -40°C ~ 175°C (TJ)
NTC Thermistor No montage Type Chassis Mount
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Input capaciteit (Cies) @ Vce 12.2nF @ 25V
Invoer Standard IGBT Type Trench Field Stop
gedetailleerde beschrijving IGBT Module Trench Field Stop Full Bridge 650V 270A 680W Chassis Mount SP6 Current - Collector Cutoff (Max) 75µA
Current - Collector (Ic) (Max) 270A Configuratie Full Bridge