Huis > producten > Discrete Semiconductor Products > Transistors - IGBTs - Modules > APTGLQ300H65G
APTGLQ300H65G
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop APTGLQ300H65G met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer APTGLQ300H65G
Fabrikant Microsemi
Beschrijving PWR MOD IGBT4 650V 600A SP6
Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
In Stock 605 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
100 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer APTGLQ300H65G Fabrikant Microsemi
Beschrijving PWR MOD IGBT4 650V 600A SP6 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 605 pcs Data papier APTGLQ300H65G
Categorie Discrete Semiconductor Products Spanning - Collector Emitter Breakdown (Max) 650V
Vce (on) (Max) @ Vge, Ic 2.3V @ 15V, 300A Leverancier Device Pakket SP6
Serie - Vermogen - Max 1000W
Verpakking / doos SP6 Temperatuur -40°C ~ 175°C (TJ)
NTC Thermistor No montage Type Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 32 Weeks
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Input capaciteit (Cies) @ Vce 18.3nF @ 25V
Invoer Standard IGBT Type Trench Field Stop
gedetailleerde beschrijving IGBT Module Trench Field Stop Full Bridge 650V 600A 1000W Through Hole SP6 Current - Collector Cutoff (Max) 300µA
Current - Collector (Ic) (Max) 600A Configuratie Full Bridge