Huis > producten > Discrete Semiconductor Products > Transistors - IGBTs - Modules > APTGT50H60RT3G
APTGT50H60RT3G
APTGT50H60RT3G
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop APTGT50H60RT3G met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer APTGT50H60RT3G
Fabrikant Microsemi
Beschrijving POWER MOD IGBT3 FULL BRIDGE SP3
(in US Dollars)
100 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer APTGT50H60RT3G Fabrikant Microsemi
Beschrijving POWER MOD IGBT3 FULL BRIDGE SP3 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 1988 pcs Data papier APTGT50H60RT3G
Categorie Discrete Semiconductor Products Spanning - Collector Emitter Breakdown (Max) 600V
Vce (on) (Max) @ Vge, Ic 1.9V @ 15V, 50A Leverancier Device Pakket SP3
Serie - Vermogen - Max 176W
Verpakking / doos SP3 Temperatuur -
NTC Thermistor Yes montage Type Chassis Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 32 Weeks
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Input capaciteit (Cies) @ Vce 3.15nF @ 25V
Invoer Single Phase Bridge Rectifier IGBT Type Trench Field Stop
gedetailleerde beschrijving IGBT Module Trench Field Stop Full Bridge Inverter 600V 80A 176W Chassis Mount SP3 Current - Collector Cutoff (Max) 250µA
Current - Collector (Ic) (Max) 80A Configuratie Full Bridge Inverter