Huis > producten > Discrete Semiconductor Products > Transistors - IGBTs - Modules > APTGT50SK170T1G
APTGT50SK170T1G
APTGT50SK170T1G
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop APTGT50SK170T1G met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer APTGT50SK170T1G
Fabrikant Microsemi
Beschrijving IGBT 1700V 75A 312W SP1
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs25 pcs100 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer APTGT50SK170T1G Fabrikant Microsemi
Beschrijving IGBT 1700V 75A 312W SP1 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 2329 pcs Data papier APTGT50SK170T1GPower Products Catalog
Categorie Discrete Semiconductor Products Spanning - Collector Emitter Breakdown (Max) 1700V
Vce (on) (Max) @ Vge, Ic 2.4V @ 15V, 50A Leverancier Device Pakket SP1
Serie - Vermogen - Max 312W
Verpakking / doos SP1 Temperatuur -40°C ~ 150°C (TJ)
NTC Thermistor Yes montage Type Chassis Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 32 Weeks
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Input capaciteit (Cies) @ Vce 4.4nF @ 25V
Invoer Standard IGBT Type Trench Field Stop
gedetailleerde beschrijving IGBT Module Trench Field Stop Single 1700V 75A 312W Chassis Mount SP1 Current - Collector Cutoff (Max) 250µA
Current - Collector (Ic) (Max) 75A Configuratie Single