Huis > producten > Discrete Semiconductor Products > Transistors - IGBTs - Modules > APTGT50TL601G
APTGT50TL601G
APTGT50TL601G
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop APTGT50TL601G met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer APTGT50TL601G
Fabrikant Microsemi
Beschrijving POWER MODULE IGBT 600V 50A SP1
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs25 pcs100 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer APTGT50TL601G Fabrikant Microsemi
Beschrijving POWER MODULE IGBT 600V 50A SP1 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 2109 pcs Data papier Power Products CatalogAPTGT50TL601G
Categorie Discrete Semiconductor Products Spanning - Collector Emitter Breakdown (Max) 600V
Vce (on) (Max) @ Vge, Ic 1.9V @ 15V, 50A Leverancier Device Pakket SP1
Serie - Vermogen - Max 176W
Verpakking / doos SP1 Andere namen APTGT50TL601GMI
APTGT50TL601GMI-ND
Temperatuur -40°C ~ 175°C (TJ) NTC Thermistor No
montage Type Chassis Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 32 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Input capaciteit (Cies) @ Vce 3.15nF @ 25V Invoer Standard
IGBT Type Trench Field Stop gedetailleerde beschrijving IGBT Module Trench Field Stop Three Level Inverter 600V 80A 176W Chassis Mount SP1
Current - Collector Cutoff (Max) 250µA Current - Collector (Ic) (Max) 80A