Huis > producten > Discrete Semiconductor Products > Diodes - Rectifiers - Arrays > FST153100
FST153100
FST153100
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop FST153100 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer FST153100
Fabrikant Microsemi
Beschrijving DIODE MODULE 100V 75A TO249
(in US Dollars)
13 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer FST153100 Fabrikant Microsemi
Beschrijving DIODE MODULE 100V 75A TO249 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 1532 pcs Data papier
Categorie Discrete Semiconductor Products Spanning - Forward (Vf) (Max) @ Als 940mV @ 75A
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 100V Leverancier Device Pakket TO-249
Snelheid Fast Recovery = 200mA (Io) Serie -
Packaging Bulk Verpakking / doos TO-249-9, TO-249AA Variant
montage Type Screw Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant diode Type Schottky
diode Configuration 1 Pair Common Cathode gedetailleerde beschrijving Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 100V 75A Screw Mount TO-249-9, TO-249AA Variant
Current - Reverse Lekkage @ Vr 1.5mA @ 100V Current - gemiddelde gelijkgerichte (Io) (per Diode) 75A