Huis > producten > Discrete Semiconductor Products > Diodes - Rectifiers - Arrays > FST153100A
FST153100A
FST153100A
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop FST153100A met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer FST153100A
Fabrikant Microsemi
Beschrijving DIODE MODULE 100V TO249
(in US Dollars)
Get a quote
Product parameter
Onderdeel nummer FST153100A Fabrikant Microsemi
Beschrijving DIODE MODULE 100V TO249 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 4919 pcs Data papier
Categorie Discrete Semiconductor Products Spanning - Forward (Vf) (Max) @ Als 940mV @ 75A
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 100V Leverancier Device Pakket TO-249
Snelheid Fast Recovery = 200mA (Io) Serie -
Packaging Bulk Verpakking / doos TO-249-9, TO-249AA Variant
montage Type Chassis Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant diode Type Schottky
diode Configuration 1 Pair Common Anode gedetailleerde beschrijving Diode Array 1 Pair Common Anode Schottky 100V 75A Chassis Mount TO-249-9, TO-249AA Variant
Current - Reverse Lekkage @ Vr 1.5mA @ 100V Current - gemiddelde gelijkgerichte (Io) (per Diode) 75A