FST50100
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop FST50100 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
| Onderdeel nummer | FST50100 |
|---|---|
| Fabrikant | Microsemi |
| Beschrijving | DIODE ARRAY SCHOTTKY 100V TO247 |
| Leid Free Status / RoHS Status | Bevat lood / RoHS non-compliant |
| Reference Prijs (in US Dollars) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | ||
Product parameter
| Onderdeel nummer | FST50100 | Fabrikant | Microsemi |
|---|---|---|---|
| Beschrijving | DIODE ARRAY SCHOTTKY 100V TO247 | Leid Free Status / RoHS Status | Bevat lood / RoHS non-compliant |
| hoeveelheid beschikbaar | 15370 pcs | Data papier | FST5080-50100 |
| Categorie | Discrete Semiconductor Products | Spanning - Forward (Vf) (Max) @ Als | 850mV @ 25A |
| Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) | 100V | Leverancier Device Pakket | TO-247AD |
| Snelheid | Fast Recovery = 200mA (Io) | Serie | - |
| Packaging | Bulk | Verpakking / doos | TO-3P-3 Full Pack |
| Bedrijfstemperatuur - aansluiting | -55°C ~ 175°C | montage Type | Through Hole |
| diode Type | Schottky | diode Configuration | 1 Pair Common Cathode |
| gedetailleerde beschrijving | Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 100V 25A Through Hole TO-3P-3 Full Pack | Current - Reverse Lekkage @ Vr | 500µA @ 100V |
| Current - gemiddelde gelijkgerichte (Io) (per Diode) | 25A |