FST50100E3
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop FST50100E3 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
| Onderdeel nummer | FST50100E3 |
|---|---|
| Fabrikant | Microsemi |
| Beschrijving | DIODE ARRAY SCHOTTKY 100V TO247 |
| Leid Free Status / RoHS Status | Loodvrij / RoHS-conform |
| Reference Prijs (in US Dollars) | Get a quote | ||||
- Product parameter
- Data papier
Product parameter
| Onderdeel nummer | FST50100E3 | Fabrikant | Microsemi |
|---|---|---|---|
| Beschrijving | DIODE ARRAY SCHOTTKY 100V TO247 | Leid Free Status / RoHS Status | Loodvrij / RoHS-conform |
| hoeveelheid beschikbaar | 4079 pcs | Data papier | FST5080-50100 |
| Categorie | Discrete Semiconductor Products | Spanning - Forward (Vf) (Max) @ Als | 850mV @ 25A |
| Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) | 100V | Leverancier Device Pakket | TO-247AD |
| Snelheid | Fast Recovery = 200mA (Io) | Serie | - |
| Packaging | Bulk | Verpakking / doos | TO-3P-3 Full Pack |
| Andere namen | FST50100E3MS | Bedrijfstemperatuur - aansluiting | -55°C ~ 175°C |
| montage Type | Through Hole | Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Loodvrije status / RoHS-status | Lead free / RoHS Compliant | diode Type | Schottky |
| diode Configuration | 1 Pair Common Cathode | gedetailleerde beschrijving | Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 100V 25A Through Hole TO-3P-3 Full Pack |
| Current - Reverse Lekkage @ Vr | 500µA @ 100V | Current - gemiddelde gelijkgerichte (Io) (per Diode) | 25A |