FST80100A
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop FST80100A met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
| Onderdeel nummer | FST80100A |
|---|---|
| Fabrikant | Microsemi |
| Beschrijving | DIODE MODULE 100V TO249 |
| Leid Free Status / RoHS Status | Loodvrij / RoHS-conform |
| Reference Prijs (in US Dollars) | Get a quote | ||||
- Product parameter
- Data papier
Product parameter
| Onderdeel nummer | FST80100A | Fabrikant | Microsemi |
|---|---|---|---|
| Beschrijving | DIODE MODULE 100V TO249 | Leid Free Status / RoHS Status | Loodvrij / RoHS-conform |
| hoeveelheid beschikbaar | 4473 pcs | Data papier | FST8080 - FST80100 |
| Categorie | Discrete Semiconductor Products | Spanning - Forward (Vf) (Max) @ Als | 820mV @ 40A |
| Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) | 100V | Leverancier Device Pakket | TO-249 |
| Snelheid | Fast Recovery = 200mA (Io) | Serie | - |
| Packaging | Bulk | Verpakking / doos | TO-249AA |
| montage Type | Screw Mount | Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Loodvrije status / RoHS-status | Lead free / RoHS Compliant | diode Type | Schottky |
| diode Configuration | 1 Pair Common Anode | gedetailleerde beschrijving | Diode Array 1 Pair Common Anode Schottky 100V 40A Screw Mount TO-249AA |
| Current - Reverse Lekkage @ Vr | 2mA @ 100V | Current - gemiddelde gelijkgerichte (Io) (per Diode) | 40A |