FST80150SM5C
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop FST80150SM5C met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
| Onderdeel nummer | FST80150SM5C |
|---|---|
| Fabrikant | Microsemi |
| Beschrijving | DIODE MODULE 150V 40A 3MINIMOD |
| Leid Free Status / RoHS Status | Loodvrij / RoHS-conform |
| Reference Prijs (in US Dollars) | Get a quote | ||||
- Product parameter
- Data papier
Product parameter
| Onderdeel nummer | FST80150SM5C | Fabrikant | Microsemi |
|---|---|---|---|
| Beschrijving | DIODE MODULE 150V 40A 3MINIMOD | Leid Free Status / RoHS Status | Loodvrij / RoHS-conform |
| hoeveelheid beschikbaar | 4460 pcs | Data papier | FST80150SM1-SM6 Series |
| Categorie | Discrete Semiconductor Products | Spanning - Forward (Vf) (Max) @ Als | 860mV @ 40A |
| Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) | 150V | Leverancier Device Pakket | - |
| Snelheid | Fast Recovery = 200mA (Io) | Serie | - |
| Packaging | Bulk | Verpakking / doos | 3-SMD Module |
| montage Type | Surface Mount | Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Loodvrije status / RoHS-status | Lead free / RoHS Compliant | diode Type | Schottky |
| diode Configuration | 1 Pair Common Cathode | gedetailleerde beschrijving | Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 150V 40A Surface Mount 3-SMD Module |
| Current - Reverse Lekkage @ Vr | 2mA @ 150V | Current - gemiddelde gelijkgerichte (Io) (per Diode) | 40A |